aboutus

Ruicheng Aluminum Profiles Co., LTD

Ruicheng Aluminum Profiles Co., LTD Ruicheng Aluminum Profiles Co., LTD Ruicheng Aluminum Profiles Co., LTD
1 2 3
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Güneydoğu Asya
Markalar: Ruicheng
No. Çalışanları: 300~350
Yıllık satış: 100000000-500000000
Yıl kurulan: 1992
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Fabrikamız, dünya standartlarında döküm ekipmanı ve oksitleyici elektroforez ekipmanı ile 18 modern ekstrüzyon üretim hattı işletmektedir.Tüm yerinde üretim süreci, kütük dökümü, kalıp tasarımı, alüminyum ekstrüzyon, bitirme ve paketlemeyi içerir.Ekstrüzyon kalitesi onaylandı ve büyük saygı gördü.Tam bir kalite kontrol sistemi setinin yönetimi ile ISO9001 sertifikası da dahil olmak üzere birçok kalite sistem sertifikası kazandık.

Geçmiş

Guangdong Eyaletinde Çin'in 1 Nolu Alüminyum Kasabası olarak bilinen Dali Kasabasında bulunan Foshan Nanhai Dali Ruicheng Evrensel Alüminyum Profiller Co., Ltd. 1992 yılında kurulmuştur. Şirketimiz, Guangsan'a yakın 66.000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır. Shenzhen ve Guangzhou arasındaki otoyol.Mükemmel endüstriyel ortamın ve rahat ulaşımın tadını çıkarıyoruz.

Hizmet

Yönetim düşüncemizde krediye, yüksek kaliteye ve uygun fiyata öncelik veriyoruz.Karşılıklı yararlar temelinde bizimle sorgulamak, müzakere etmek ve pazarlık yapmak için dünyanın her yerinden alıcıları sıcak bir şekilde karşılıyoruz.

Ekibimiz

Mimari, endüstri, dekorasyon, bina, mobilya ve evrensel donanım için kullanılan çeşitli alüminyum profillerin üretiminde değerli deneyime sahibiz.Başlıca ürünlerimiz arasında alüminyum alaşımlı pencere ve kapılar, perde duvarlar, lamba çerçeveleri, yuvarlak ve kare borular, düz alüminyum, poster rafları, stor perdeler, menteşeler, kulplar ve dekoratif şeritler bulunur.

İletişim bilgileri